enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael açıklamalarda bulunuyor | CANLI

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael Avusturya Kampında açıklamalarda bulunuyor. Avusturya kampında konuşan Valerien Ismael’in basın …

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael açıklamalarda bulunuyor | CANLI
15.07.2022 17:36
0
A+
A-

Beşiktaş Teknik Yöneticisi Valerien Ismael Avusturya Kampında açıklamalarda bulunuyor.

Avusturya kampında konuşan Valerien Ismael’in basın toplantısından satır başları;

Valerien Ismael: Her şey düzgün gidiyor. Gençlerimizi görmek istedik, onlardan faydalandık. Ulusal Grup’tan geç dönenler oldu, yeni transferler ortamıza katıldı. Gün be gün daha düzgüne gidiyoruz. Transferlerin de ortamıza katılmasıyla daha uyguna gidiyoruz. Kamp periyodunun yarısına geldik. Saha içindeki irtibatı daha da düzgünleştirmek istiyoruz.

Ceyhun Çıkarı ile transfer üzerinde çok çalıştık. Hala transfer için vaktimiz var. Çalışmalarımız devam ediyor.

Detaylara girmek istemiyorum. Bu mevzuyu kendi içimizde netleştirdik. Her futbolcunun burada yüzde 100’ünü vermesi gerekiyor. Beşiktaş futbolcusu özeldir. Bunların olmadığı yerde irtibat kurulmalıdır.

“Hala transfer için vaktimiz var. Savunmamızı daha da güçlü hale getirmemiz gerekiyor. Oraya bir gereksinim olacaktır, olabilir. Umarım bu hususta da her şey yolunda masraf buraya da gerekli dayanağı sağlayabiliriz.”

Geçen dönem bu formasyonun temelini attık. 5 büyük ligde de kullanılan bir sistem bu. 3-4-3 üzere de yapabiliriz maç içindeki duruma nazaran. Sonuç prestijiyle maç kazanmanız gerekiyor.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.