enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Çetin: “Sadece Antalya’ya değil, Türkiye’ye örnek olmalı”

Antalyaspor Kulübü ile Corendon Airlines ortasında yapılan Antalyaspor Stadyumu isim sponsorluğu mutabakatının imza merasimi gerçekleştirildi …

Çetin: “Sadece Antalya’ya değil, Türkiye’ye örnek olmalı”
02.08.2022 19:00
0
A+
A-
Antalyaspor Kulübü ile Corendon Airlines ortasında yapılan Antalyaspor Stadyumu isim sponsorluğu mutabakatının imza merasimi gerçekleştirildi.
Antalyaspor Stadı’nın yeni ismi Corendon Airlines Park Antalya oldu.
TSYD Levent Tesisleri’nde gerçekleştirilen imza merasimine Antalyaspor Kulübü Lideri Aziz Çetin, Antalyaspor Asbaşkanı Berkay Bahar ve Corendon Airlines İdare Heyeti Lideri Yıldıray Karaer ile davetliler katıldı.
Antalyaspor Kulübü Lideri Aziz Çetin, Antalya’nın iki güçlü markasının iş birliğinin ehemmiyetinin altını çizerek, “Antalya’nın 1966’dan bu yana en büyük markası olan Antalyasporumuz ile 18 yıllık genç yaşına karşın Antalya’dan çıkıp bir dünya markası olan Corendon Airlines’ın iş birliği, yalnızca Antalya’ya değil, Türkiye’ye örnek olmalı. Bilhassa kent gruplarının, kendi kentinin bedelleri tarafından sahip çıkılmasına gereksinimi var. Bugüne kadar kentimizin kıymetli markaları ile hoş iş birliktelikleri yaptık. Her birine başka farklı teşekkür ediyorum. Ne memnun ki; ortaya koyduğumuz vizyon, idaremiz ile teknik heyet ve futbolcularımız ortasındaki ahenk, aldığımız başarılı saha sonuçları ve titizlikle uyguladığımız mali disiplin, artık ulusal ve bugün olduğu üzere milletlerarası markaların da dikkatini çekmeye başladı. Corendon Airlines ailesi bize, biz de onlara güç katarak her iki Antalya markasını daha da üstlere taşıyacağımıza inanıyorum.” tabirlerini kullandı.
Antalyaspor Asbaşkanı Berkay Bahar da muahedenin stat isim mutabakatından daha kapsamlı olduğunu aktararak, “Bizler Antalyalı olarak Antalyaspor ile gurur duyuyoruz. Antalya’dan çıkıp küresel ölçekte hizmet veren markalardan biri olan Corendon Airlines da bizler için başka bir gurur kaynağı. Bugün ne memnun ki iki değerli Antalya markasının Antalya için iş birliğine şahit oluyoruz. Bu sponsorluğun, yalnızca stadyum isminden ibaret olmadığının altını çizmek isterim. Tesislerimiz, idman alanlarımız, formalarımız üzere farklı alanları da kapsıyor. Corendon’un kulübümüze yaklaşımı ve verdiği takviye bizler için çok değerli. Başta, tıpkı vakitte Antalyaspor idare konseyinde birlikte çalıştığımız Sayın Yıldıray Karaer olmak üzere tüm Corendon Airlines ailesine kulübüm ismine teşekkür ediyorum. Bundan sonra hem bu ilginin hem de bu takviyenin artarak devamını diliyorum.” formunda konuştu.
Yıldıray Karaer: “Antalyaspor Stadyumu’nun ismini ‘Corendon Airlines Park Antalya’ yapmanın memnunluğunu yaşıyoruz”
Corendon Airlines İdare Şurası Lideri Yıldıray Karaer de Antalya’ya ve Antalyaspor’a kıymet katmasını hedefledikleri bu iş birliği için gurur duyduklarını belirterek, şunları kaydetti:
“Sporun gelişimine katkı sağlamak, marka kıymetlerimizi oluşturan ögelerin başında geliyor. Markamızın faaliyetlerine başladığı günden bu yana hem yurt içinde hem de yurt dışında pek çok spor kulübüne, seçkin atlete ve spor tertibine sponsorluk takviyesi sağladık. Antalya merkezli bir şirket olarak kentimizde düzenlenen spor tertiplerine ve Antalya’da faaliyet gösteren spor kulüplerine ise başka bir kıymet veriyoruz. Fraport TAV Antalyaspor’un kuruluşundan bu yana kentimizi muvaffakiyetle temsil etmesinden gurur duyuyoruz. Fraport TAV Antalyaspor ile olan iş birliğimiz, 2019’dan bu yana güçlü bir halde devam ediyor. Forma sponsorluğu ile başlayan iş birliğimizi, filomuzdaki uçaklardan birini Antalyaspor logosu ve renkleriyle giydirerek takviyemizi farklı bir boyuta taşımıştık. Antalyaspor uçağımız hala Corendon Airlines’ın Avrupa seferlerinde kullanılarak Antalyaspor’un amblemini milletlerarası hava alanında ve havalimanlarında dalgalandırıyor.”
“Yeni bir dönem başlarken daha heyecan verici bir muahedeye imza atarak, Antalyaspor Stadyumu’nun ismini ‘Corendon Airlines Park Antalya’ yapmanın memnunluğunu yaşıyoruz.” kelamlarını kullanan Karaer, “Antalya’ya ve Antalyaspor’a bedel katmasını hedeflediğimiz bu iş birliğinden onur duyuyoruz. Bu muahedenin hayata geçmesinde büyük emeği olan Fraport TAV Antalyaspor Lideri Aziz Çetin’e çok teşekkür ediyorum. Corendon Airlines Park Antalya’nın Antalyaspor’a talih getirmesini ve başarılı dolu bir döneme konut sahipliği yapmasını diliyorum.” değerlendirmesinde bulundu.
Nuri Şahin: “Sezona uygun başlamak istiyoruz”
İmza merasimine görüntü konferans tekniğiyle katılan Fraport TAV Antalyaspor Teknik Yöneticisi Nuri Şahin ise “Corendon ailesine ve Antalyaspor’a teşekkür etmek istiyorum. İki büyük Antalya markası birleşip inşallah kulübümüzü dünya çapında temsil edecekler. Stadımızda Corendon Airlines Park yazısını görünce çok keyifli oldum, stadımıza farklı bir hava kattı. Bu birlikteliğin ehemmiyetini çok güzel anlayan biri olarak karşınızdayım. Aile ortamıyla muvaffakiyet geldiğini biliyorum, mesleğim boyunca bunu yaşadım. Burada da onu görüyorum.” sözlerini kullandı.
Antalyaspor olarak bir ideoloji ortaya koymaya çalıştıklarının altını çizen Şahin, “Geçen dönemi çok uygun kapattık, oradan devam edip üzerine koyarak devam etmek istiyoruz. Hocalık mesleğimde birinci kere bir dönem başı kampı geçirdim, inşallah onun meyvelerini toplayabiliriz. Çok uygun bir rakibe karşı başlayacağız, hakkımızda güzeli.” formunda konuştu.
Nuri Şahin, Harika Lig’in birinci haftasında oynayacakları Galatasaray müsabakası hakkında ise şunları söyledi:
“Hepimiz çok heyecanlıyız. Rakipten fazla, dönemi konutumuzda Corendon Airlines Park’ta açacağımız için heyecanlıyız. Çok âlâ bir rakibe karşı oynayacağız, çok büyük bir isme karşı oynayacağız lakin biz de çok yeterli hazırlandık. Ne istediğimizi biliyoruz. İnşallah stadımızda taraftarımızın dayanağıyla döneme âlâ başlamak istiyoruz. Ayaklarımız yere basıyor, inşallah çok uygun formda başlayacağımızdan eminim.”
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.