enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Dursun Özbek: “Yeni Riva’lar, yeni Florya’lar miras bırakmak istiyoruz”

Galatasaray Kulübü Lider Adayı Dursun Özbek, 3 Haziran Cuma günü projelerini açıklayacağını duyurdu. Dursun Özbek, yazılı açıklamasında …

Dursun Özbek: “Yeni Riva’lar, yeni Florya’lar miras bırakmak istiyoruz”
31.05.2022 16:12
0
A+
A-
Galatasaray Kulübü Lider Adayı Dursun Özbek, 3 Haziran Cuma günü projelerini açıklayacağını duyurdu.
Dursun Özbek, yazılı açıklamasında, sarı-kırmızılı kulüpte 11 Haziran’da gerçekleştirilecek harikulâde seçimli genel konseyin bir milat olduğunu vurgulayarak, şu sözleri kullandı:
“Bu nedenle ben ve arkadaşlarım bu tarihi ve kritik periyotta sorumluluk alarak misyona talip olduk. Mevcut sıkıntıları bildiğimiz üzere tahlillerimiz de hazır. Hepsi bahislerinde uzman bireylerin hazırladığı projelerimiz, bağımsız kontrol şirketleri tarafından da incelenmiş ve rapora bağlanmıştır. Hazırlamış olduğumuz Ada, Florya, Columbus, Mecidiyeköy, Riva, Kemerburgaz, Spor Salonu, Tesisleşme Islahatı, Hasnun Galip, Alt Yapı Islahatı, yeni yerler üzere mevzuları kapsayan tüm projelerimizi, 3 Haziran Cuma günü saat 19.30’da Kuvvetli Şov Merkezi’nde siz sevgili Galatasaray ailemize tüm ayrıntıları ile sunacağız.”
“Projelerimizin emeli yalnızca mevcut borçların bitirilmesine yönelik değildir.” halinde görüş belirten Özbek, şunları kaydetti:
“Asıl emelimiz, mevcut varlıklarımızın günün şartlarına nazaran en verimli formda kıymetlendirilmesi ve kulübün sürdürülebilir bir mali yapıya kavuşturulmasıdır. Bunun yanında topluluğumuza yeni gayrimenkuller kazandırılarak, bugün bize bırakıldığı üzere gelecek jenerasyonlara de yeni Riva’lar, yeni Florya’lar miras bırakmak istiyoruz. Ve alışılmış ki ulu tarihimizde yer alan ve bizi birincilerin ekibi yapan sportif başarılarımızı tekrarlayacak ve daha da ileri taşıyacak kararları almak için kararlıyız. Başta futbol kadromuz olmak üzere, tüm branşlarda başarıyı getirecek takımları oluşturmak öncelikli amacımız ve tarihi sorumluluğumuzdur. Topluluğumuzun çok kıymetli üyeleri, sevgili Galatasaraylılar, önümüzdeki yüzyılı planlamak ve artarak devam edecek muvaffakiyetler için daima birlikte çalışmalıyız. Zira, biz büyük bir aileyiz. İnanıyor ve biliyorum ki yalnızca ben ve çok bedelli grup arkadaşlarım değil, daima bir arada el ele, bir ve bütün olarak bunları başaracağız.”​​​​​​​
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.