enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Galatasaray lider adaylarından Eşref Hamamcıoğlu projelerini açıkladı!

Galatasaray’da gözler 11 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçime çevrilmiş durumda. Sarı-kırmızılıların lider adaylarından Eşref Hamamcıoğlu …

Galatasaray lider adaylarından Eşref Hamamcıoğlu projelerini açıkladı!
08.06.2022 21:00
0
A+
A-

Galatasaray’da gözler 11 Haziran’da gerçekleştirilecek olan seçime çevrilmiş durumda. Sarı-kırmızılıların lider adaylarından Eşref Hamamcıoğlu, canlı yayında açıklamalarda bulundu. Hamamcığolu yaptığı konuşmada, projelerinden bahsetti.

İşte o açıklamalar…

Eşref Hamamcıoğlu: Uzun vakittir kaynaklarımızı yeterli kullanamıyoruz. Hem insan, hem para kaynaklarımızı, hem de varlıklarımızı. En kıymetli kaynağımız insan. Üyelerimiz en kıymetli insan kaynağı diyoruz fakat bir türlü harekete geçiremiyoruz.

Konuşmamızın odak noktası insan olacak. O kadar gayrimenkulden konuştuk ki, asıl pahası olan insanı unuttuk. Maddi bedeller elbette değerli fakat insani kıymetlerimiz de ihmal edilmemeli.

Galatasaray’daki idari ve teknik takımın yeterli çalıştığı söylenemez. Birinci yapacağımız işlerden bir tanesi daha yeterli çalışmaları için neler yapabileceğimizi sormak olacaktır. Onlara daha yeterli çalışma ortamı hazırlayacağız.

Dışardan danışman takviyesi almayacağız, danışmanlarımız Galatasaraylılar olacak. Hele hele öteki kulüp taraftarı olan danışmanlarımız hiç olmayacak.

Güçlü bir idare olursak hiç kimse önümüzde duramaz. Galatasaray’ın tekrar gurur duyacağı tertip haline gelmesi kolay olacaktır.

1 senede 250 milyon dolar borcu kapatacağız, şu kadar kasa kolaylığı sağlayacağız, bu kadar gayrimenkul satacağız diye bir vaadimiz olamaz. Hayal satmıyoruz biz.

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.