enflasyonemeklilikötvdövizakpchpmhp

Hatayspor’da misyon dağılımı yapıldı

Kulüpten yapılan açıklamada, idare heyetinin onursal lider Lütfü Savaş başkanlığında İskenderun’da toplandığı belirtildi. Alınan kararla yeni …

Hatayspor’da misyon dağılımı yapıldı
13.08.2021 15:25
0
A+
A-

Kulüpten yapılan açıklamada, idare heyetinin onursal lider Lütfü Savaş başkanlığında İskenderun’da toplandığı belirtildi.

Alınan kararla yeni dönemde vazife dağılımının şu biçimde yapıldığı aktarıldı:

Kulüp lideri Nihat Tazearslan, idari ve mali işlerden sorumlu lider vekili Aydın Toksöz, basın ve dış münasebetlerden sorumlu lider vekili Prof. Dr. Mustafa Özat, lider vekili Mustafa Baştuğ, genel sekreter Rahmi Vardı, futbol şube sorumlusu Seçkin Yardımcı, sayman Mehmet Bozkurt, altyapı sorumluları Mehmet Savaş, Doğan Samsum, Nevzat İnan, salon sporları ile ilgili sorumlu üye Prof. Dr. Mustafa Özat, stadyum ve tesislerden sorumlu üyeler Aydın Toksöz, Mehmet Savaş, Selçuk Akıllı, taraftar ile ilgili sorumlu üyeler Nevzat İnan, Rahmi Vardı, Atakaş Hatayspor Store ile ilgili sorumlu üyeler Prof.Dr. Mustafa Özat, Selçuk Akıllı, stat ve kulüp güvenliği ile ilgili sorumlular Aydın Toksöz, Selçuk Akıllı, İktisadi İşletme, Şirketleşme ve Sermaye Piyasası Heyeti ile ilgili sorumlu üyeler İhsan Ar, Osman Oğuzhan Çolak.

ETİKETLER: , ,
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.